niedziela, 11 marca 2012

Home sweet home...

Witajcie Kochani :*
Tak jak zapowiadałam wcześniej przyjechałam do domu rodzinnego do Ełku, aby odpocząć, pobyć z najbliższymi i poodwiedzać znajomych :)


Miałam nadzieję, że w końcu wiosna już się zadomowi, ale się rozczarowałam :( Wczoraj przez większość dnia padał deszcz a dziś śnieg! Mrozu nie ma więc wszystko się topiło, ale teraz jest wielka chlapa i jest nieprzyjemnie :( Mam nadzieję, że zapowiadane pogody na ten tydzień się sprawdzą!
Poza tym chciałabym Wam się pochwalić, że zaczęłam nowa szkołę... W sumie trochę po to aby się nie rozleniwić do końca... nie jest to szczyt marzeń, ani coś szczególnie mnie interesującego, ale może mi się przydać w szukaniu pracy.
Wczoraj i dziś byłam na pierwszych zajęciach... ogólnie po pierwszej godzinie miałam ochotę wyjść i nie wracać, ale zostałam i jestem z siebie dumna ;p nowe doświadczenia na pewno się przydadzą ;)
Obiecuję, że pokaże kolor lakieru na paznokciach i napiszę jak się sprawuje, ale dopiero jak doprowadzę paznokcie do porządku, bo przez ostatni stres związany z obroną trochę je katowałam... ale już jestem na dobrej drodze :)

Chciałabym Was poinformować, że do świata blogerek dołączyła moja najukochańsza siostra Monika, dopiero się zadomawia może pomożecie mi ją zachęcić, aby nie straciła chęci do pisania? Oto jej blog bibelotnik zapraszam do odwiedzania :) Tylko jak spodoba się Wam u niej nie zapomnijcie o mnie ;*


6 komentarzy:

 1. Też Cię kocham czorcie mały...zszokowałaś mnie tą reklamą u siebie...ja o Twoim blogu nie zapomnę, w końcu to Ty mnie zaraziłaś chęcią do blogowania:) buziak:*

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie dzis tez deszczowo było ;P hmm powodzenia w nowej szkole ;) obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nic tak nie dodaje sił jak wypoczynek w domowym zaciszu:-) Siostrę serdecznie witamy!! :-) Pozdrawiam i kuruj pazurki:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję podjęcia decyzji o dalszej edukacji :)

  Bardzo Ci dziękuję za udział w moim candy i życzę powodzenia w losowaniu, które już jutro!
  Pozdrawiam - Paolla

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzooo gratuluję;).
  Pozdrawiam i będzie mi bardzo miło jak wyrazisz zdanie na temat naszej stylizacji z.. glanami!;). : lovagex3.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń